Promisa dhe Orjol, dy fëmijët e parë të vitit 2023 në Shqipëri

schedule09:18 - 1 Janar, 2023

schedule 09:18 - 1 Janar, 2023

Fëmija i parë i vitit 2023 është vajzë, Promisa.

Vogëlushja erdhi në jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” menjëherë sapo trokiti ora 00:00.

Një minutë pas ndërrimit të viteve erdhi në jetë Orjol, bebi i parë që lindi në maternitetin “Koço Gliozheni”./Abcnews.al/