Presidenti Meta letër kreut të KQZ Klement Zguri

schedule14:13 - 21 Qershor, 2019

schedule 14:13 - 21 Qershor, 2019

Meta letër kreut të KQZ Klement Zguri, i kërkon informacione për procedurën e ndjekur për mandatet e deputetëve dhe për vakancat e parakohshme të krijuara në Kuvend. (në përditësim)./abcnews.al