Pranvera po vjen: Meta, mesazh të koduar në Facebook

schedule09:57 / 22/02/2020

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën me postimin e një dege mimoze në Facebook të shoqëruar edhe me fjalët: Pranvera po vjen!

Ky do të dukej si një mesazh normal në kohë të tjera, por jo në kontekstin kur Presidenti dhe maxhoranca janë në një përplasje të fortë, ndërkohë që Meta ka thirrur një protestë të madhe në 2 mars kundër asaj që ai e quajti mafia ndërkombëtare dhe oligarkisë. /abcnews.al

schedule09:57 / 22/02/2020