Prag tragjedie në Shëngjin, gomonia përplas makinën në rrugë

schedule21:55 - 8 Gusht, 2022

schedule 21:55 - 8 Gusht, 2022

Një ngjarje tragjike mund të ishte shënuar në Shëngjin, ku një gomone e cila po tërhiqej nga një automjet u shkëput dhe përfundoi në trotuar, duke goditur dhe një automjet që ndodhej në anë të rrugës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është shoqëruar në komisariat drejtuesi i automjetit. /abcnews.al