Postimi në ‘Twitter’ që emocionoi zemrat e miliona njerëzve në botë

schedule12:54 - 13 Tetor, 2020

schedule 12:54 - 13 Tetor, 2020

Një postim në Twitter-in e Ciaran Shannon ka vëmendjen e botës

Ai ka publikuar një fotografi, ku shfaqet me vajzën e tij Niamh në vite të ndryshme, po me pozë të njëjtë.

Shannon e prezantoi të bijën në faza të ndryshme të jetës së saj akademike dhe kjo foto u ripublikua me mijëra herë në Twitter nga të tjerët, raporton BBC.

Fotografitë i ka realizuar nëna e 25-vjeçares, Brenda, e cila është mësuese e matematikës dhe shkencës.

“Si filloi dhe si po shkon”, shkroi burrin krahas imazhit duke emocionuar  zemrat e miliona ndjekësve. l.k/abcnews.al