Politekniku “vishet” me numrin 9, Basha: Voto PD, Shqipëria fiton

schedule21:24 - 16 Prill, 2021

schedule 21:24 - 16 Prill, 2021

Flamuri kuqezi me të PD-së dhe numrin 9 është shfaqur mbrëmjen e sotme mbi godinën e Universitetit Politeknik të Tiranës, në sheshin “Nënë Tereza”. Lideri i PD-së ka postuar në faqen e tij në Facebook pamjet e projeksionit, ndërsa shkruan “Nga Sheshi Nënë Tereza Voto9PD ShqipëriaFITON”.