Policia shoqëron dy studentë protestues

schedule18:22 - 7 Janar, 2019

schedule 18:22 - 7 Janar, 2019

Dy studentë protestues janë shoqëruar nga policia e Tiranës gjatë orevë të pasdites. Bëhet fjalë për Vilson Kulemani dhe Gëzim Almeta. Gjatë paradites dy studentët bllokuan dyert e Universitetit Politeknik dhe në pjesën ballore të tij shpalosen një banderolë të madhe. Aktulisht studentët po mbahen në mjediset e komisariatit numër një në Tiranë. /abcnews.al/