PJESËT E PARA/ Burreli i tregon forcën Korabit, edhe Vora e Pogradeci në epërsi

schedule14:19 - 9 Dhjetor, 2020

schedule 14:19 - 9 Dhjetor, 2020

Ndeshje interesante për javën e gjashtë të Kategorisë së Parë. Luhen pesë përballje dhe fokusi kryesor është te ndeshja mes Burrelit dhe Korabit, rivalë për vendin e parë në grupin A. Më poshtë ju sjellin rezultatet pas 45 minutave të para.

Kategoria e Parë – Java 6
E mërkurë, më 9 dhjetor, ora 13:30

GRUPI A
Besëlidhja-Erzeni 0-0
Burreli-Korabi 2-0
Shënues:
Toma 5’, 41’
Vora-Oriku 1-0
Shënues:
Gjinollari 14’

GRUPI B
Tomori-Turbina 0-0
Lushnja-Pogradeci 0-2
Shënues:
Dragoj 45′, Liçkollari 45+2′ (pen).