“Pësova paralizë…”, Beatrix Ramosaj zbulon çfarë i ndodhi mbrëmë në gjumë

schedule17:27 - 10 Korrik, 2021

schedule 17:27 - 10 Korrik, 2021

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka treguar se mbrëmë ka kaluar një moment të vështirë në gjumë.

Në një postim në Instagram, këngëtarja zbulon për ndjekësit se ka përjetuar paralizë gjumi. Paraliza në gjumë është gjendje në të cilën individi është zgjuar, i vetëdijshëm, por e ka të pamundur të lëvizë trupin, pasi truri nuk jep komandat e nevojshme. Këngëtarja thotë se një se i ka ndodhur edhe më parë diçka e tillë, por thekson se kur je vetëm në shtëpi është edhe më e vështirë.

“Përjetova paralizë gjumi mbrëmjen e shkuar pas një kohe shumë të gjatë dhe e kisha harruar se sa traumatizuese është kjo gjë. Akoma dhe më e keqe kur je vetëm në shtëpi”, shkroi Beatrix në Instastory.  g.v/abcnews.al