Përfundojnë ndeshjet e Europa League, Leicester dhe Napoli dhurojnë show (VIDEO)

schedule23:00 - 16 Shtator, 2021

schedule 23:00 - 16 Shtator, 2021

Kanë përfunduar ndeshjet e dyta të orës 21:00 në Europa League.

Sfida që spikati ishte ajo mes Leicester dhe Napolit e cila u mbyll 2-2, edhe pse anglezët ishin në avantazhin e dyfishtë italianët nuk u dorëzuan.

Në ndeshjet e tjera, Monaco fitoi me Sturm 1-0, Frankufrt-Fenerbache 1-1, PSV-Real Socidedad 2-2, Rangers-Lyon 0-2. /abcnews.al