Përballja Brentford-Southampton, Hasenhuttl i rezervon Brojës një fanellë titullari

schedule15:45 - 7 Maj, 2022

schedule 15:45 - 7 Maj, 2022

Brentford dhe Southampton do të përballen në orën 16:00 në Premier League, takim shumë i rëndësishëm për të dyja ksuadrat që kërkojnë fitoren.

Për këtë takim trajneri i Southampton, Hasenhuttl i ka rezervuar sulmuesit shqiptarë një fanellë titullari, me shpresën se 20-vjeçari do të gjejë edhe rrugën e rrjetës.

Armando Broja do ta nisë ndeshjen ndaj Brantfordit nga minuta e pare, me misionin e vetëm të gjej golin pas disa javës “agjërim” nga ana e tij.

Formacionet zyrtare:

/f.a.abcnews.al