Pas Valbonës, Rama poston një tjetër foto magjike me dëborë: Dhjetor të paqtë

schedule08:36 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 08:36 - 1 Dhjetor, 2021

Teksa ditën e djeshme postoi disa pamje magjike nga Valbona e mbuluar me dëborë, kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm është ndalur sërish tek dëbora.

Përmes një fotoje me dëborë Rama ka uruar të gjithëve një muaj të paqtë.

“MIRËMËNGJES dhe në këtë ditë të parë të dimrit zyrtar, ju uroj një dhjetor të paqtë në rrugën e mbylljes së vitit” shkruan Rama. /abcnews.al/