Pas pak “Korrespondent”, na ndiqni live në Abc News

schedule19:51 - 18 Mars, 2023

schedule 19:51 - 18 Mars, 2023

“Korrespondent”, është një program i aktualitetit në ABC News. Shqipëria jashtë Tiranës, histori njerëzore, personazhe lokale dhe karaktere sociale.