Pas “Pa ty”, Dafina Zeqiri dhe Muma po sjellin një tjetër hit

schedule09:58 - 3 Mars, 2022

schedule 09:58 - 3 Mars, 2022

Dafina Zeqiri dhe Muma janë gati për një tjetër super hit. Pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “Pa ty”, dyshja e famshme kanë bashkuar forcat për të sjellë një tjetër projekt muzikor. Kënga mban titullin “Dashni” dhe pritet të publikohet me datë 7 Mars.

Pa ty ishte një ndër hitet më të mira të vitit që lamë pas dhe numëron më shumë se 52 milionë klikime në Youtube. Kjo periudhë ka qenë mjaft produktive për Dafinën pasi solli dhe albumin “Dafinë Moj”. Ndër projektet e fundit ishin duetet me Majk dhe me Dj Geek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

/abcnews.al