Pas ndarjes nga Hayley Atwell, Tom Cruise fotografohet krah një gruaje misterioze

schedule13:26 - 2 Korrik, 2022

schedule 13:26 - 2 Korrik, 2022

Tom Cruise është fotografuar me një grua misterioze të premten mbrëma teksa mori pjesë në koncertin e Adele në Londër. Aktori 59 vjeçar është ndarë kohët e fundit nga kolegia e saj në “Mission Impossible”, Hayley Atwell, e cila tani mendohet të jetë në lidhje me një producent muzikor.

Dyshja u panë të buzëqeshur teksa u shfaqën në koncertin në Hyde Park, përpara se Tom të ndalonte për të folur me fansat. Kujtojmë që Tom dhe Hayley thuhet se u ndanë në qershor, vetëm disa muaj pasi ata vendosën që t’i jepnin njëri-tjetrit një mundësi të dytë pas ndarjes së parë në 2021.

Tom Cruise, 59 vjeç, preu një figurë të rastësishme në koncertin e Adele në qendër të Londrës të premten mbrëma, duke veshur xhinse të holla dhe një bluzë polo të zezë të montuar që tregonte fizikun e tij muskulor, duke kompletuar pamjen me një xhaketë kamoshi dhe një maskë të zezë për fytyrën. . Shoku i tij brune misterioz (në foto së bashku) veshi xhinse blu të ndezura, trajnerë të rehatshëm dhe një triko Gucci rozë

Top Guns: Tom, 59 vjeç, shfaqi fizikun e tij muskuloz në një formë të ngjitur me kopsa të zeza, sipër me një xhaketë elegante kamoshi

/abcnews.al