Pas lindjes së vajzës, Katy Perry dhe Orlando Bloom blejnë rezidencën 14.2 milionë dollarëshe

schedule15:22 - 21 Tetor, 2020

schedule 15:22 - 21 Tetor, 2020

Katy Perry dhe i fejuari i saj, Orlando Bloom, kanë blerë një super rezidencë në Kaliforni për 14.2 milion dollarë. Çifti që mirëpriti vajzën e tyre Daisy Dove pak javë më parë, dhe tashmë që familja është zgjeruar ata kanë vendosur të shëprngulen në një shtëpi me hapësirë të bollshme në Montecito.

Prona prej 8.9 hektarësh ndodhet në mes të elitës së Hollywood-it, madje pranë familjes mbretërore me Princin Harry, Meghan Markle dhe bebin Archie 17 muajsh, si fqinjët e tyre. Vajza e çiftit erdhi në jetë në fund të Gushtit, duke e bërë Perry-n nënë për herë të parë.

Shtëpi e ëmbël në shtëpi: Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë shkatërruar një vilë të mrekullueshme mesdhetare në enklavën e pasur të Montecito, California për 14.2 milion dollarë

Çifti e konfirmoi lajmin për UNICEF, organizatën për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë bamirësie. “Ne jemi kaq të lumtur nga ardhja në jetë e vajzës tonë. Gjithashtu ne e dimë që jemi me fat, pasi jo të gjithë mund të kenë një eksperiencë lindjeje kaq paqësore sa ishte e jona.”, u shpreh çifti.

Mahnitëse: Një mbrojtje e manikyruar në mënyrë të përsosur ulet pranë pishinës së mrekullueshme

Bërja e një spërkatjeje!  Pishina e pronës është e theksuar nga pllaka të bukura dhe një burim paqësor