Parukieri i shkurton flokët 43-vjeçares, reagimi i saj pas rezultatit do t’ju lërë pa fjalë

schedule07:55 - 12 Gusht, 2022

schedule 07:55 - 12 Gusht, 2022

Ky parukier është i mrekullueshëm dhe do ta shihni menjëherë pse. Ai u përpoq t’i priste flokët kësaj gruaje 43-vjeçare dhe rezultati ishte i mrekullueshëm!

Sa prej jush duan të fshehin thinjat, të rinovohen dhe të ndjehen si versioni më i mirë i vetes? Sigurisht vit pas viti çdo gjë ndryshon në trup, në fytyrën tonë, kudo. Flokët gri për femrat janë një shenjë e dukshme e moshës.

Kerry, 43 vjeçe, donte një ndryshim. Një ndryshim që do ta rinovonte, por jo do ta ndryshonte. Ja pse u la në dorën e parukierit të famshëm apo “The Makeover Guy”, Christopher!

Kerry është përpjekur shumë herë në të kaluarën për të fshehur thinjat e saj, por duke bërë gjëra pothuajse katastrofike. Rezultati ishte se ai u bë i ndjeshëm ndaj produkteve. Parukieri i famshëm ishte personi i duhur për t’i ofruar asaj atë që donte. Ajo mund të jetë trembur kur pa flokët e saj duke i prerë, por kishte shumë besim te Christopher. Në fund të fundit, Kerry kishte marrë edhe miratimin e të shoqit për këtë ndryshim.

Me një prerje flokësh të duhur dhe të bukur dhe një lyerje flokësh, optimizmi kthehet në fytyrën e një gruaje!/abcnews.al