Para, kazino dhe shampanjë, Beatrix Ramosaj sjellë këngën më të re

schedule18:54 - 11 Qershor, 2021

schedule 18:54 - 11 Qershor, 2021

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka publikuar videoklipin më të ri muzikor me titull “By my side”.

Pas një pauze të gjatë muzikore, ajo është rikthyer më fuqishëm se kurrë.

Për tekstin e këngës u kujdes Ja Shayla, melodinë e bëri Beatrix dhe Ja Shayla, kurse beatin e bëri Layird Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor me titull “By my side”, kënduar nga Beatrix:

/abcnews.al