Pantallonat që i duhen gardërobës së vjeshtës

schedule16:06 - 21 Shtator, 2021

schedule 16:06 - 21 Shtator, 2021

Veshjet e vjeshtës kanë nevojë patjetër për më shumë se një palë pantallona. Ata janë gjithmonë në krye të modës pasi përcaktojnë tendencat e vjeshtës dhe kanë gjithë vëmendjen tonë. Pasarelat e sezonit vjeshtë / dimër 2021-22 kanë sugjeruar modelet e sezoni të ri dhe kombinimet që duhet të ndjekim.

Pantallonat e ngushta

Pantallonat e dyta të lëkurës janë trendi që pamë vitin e kaluar dhe rikthehen nga Jacquemus apo Emilia ëickstead. Mund t’i kombinoni me një crop top dhe pallto në të njëjtën ngjyrë.

Pantallonat e ndezura

Lërini kambanat bohem të viteve ’70 dhe shikoni stilin që kanë tani pantallonat e ndezura. Pjesa e sipërme e tyre është e dobët dhe ato hapen poshtë, kështu që mund të kombinohen me çizmet e trasha bobber të vjeshtës.

Pantallonat prej lëkure

Asnjëherë nuk do të lodhemi duke veshur pantallona lëkure. Alberta Ferretti i sugjeron në një linjë të madhe, në mënyrë që të vishen në zyrë me një xhaketë.

Pantallonat minimale

Stili i propozuar nga Louis Vuitton për vjeshtën 2021, është shtresëzimi, kështu që vendosi t’i kombinojë me fustane apo funde me pantallona. /abcnews.al