Pallati Mbretëror jep lajmin e bukur: Një tjetër bebe po vjen

schedule13:12 - 19 Maj, 2021

schedule 13:12 - 19 Maj, 2021

Një tjetër bebe do të shtohet në familjen mbretërore.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur faqja zyrtare e familjes mbretërore, duke treguar se Princeshë Beatrice dhe Zoti Edoardo Mapelli Mozzi, presin fëmijën e parë.

Ndërkohë, bebushi pritet të vijë në jetë në vjeshtë.

Lajmin e pritjes së ëmbël, e ka marrë vesh e para mbretëresha, pasi kjo është një nga traditat e hershme në atë familje./abcnews.al