Ozil për Ronaldon: Ekspertët pa karrierë përpiqen të tërheqin vëmendjen nga emri i tij

schedule16:53 - 9 Dhjetor, 2022

schedule 16:53 - 9 Dhjetor, 2022

Mesut Ozil mbroi CR7 me anë të një postimi në Twitter.

Konkretisht ai ka shkruar:

“Vërtet nuk arrij ta kuptoj se nga vjen ky negativitet i vazhdueshëm i shtypit për Cristianon… Mediat janë për klikime, dhe ekspertët që nuk kanë më karrierë thjesht duan vëmendjen nga emri i tij i madh duke u përpjekur të bëje të duket keq”. /G.D abcnews.al/