Nuk po gjen hapësira, Liverpool, Juve dhe Milani në garë për Asension

schedule15:05 - 22 Shtator, 2021

schedule 15:05 - 22 Shtator, 2021

Liverpooli dhe Juventusi  u janë fudtur garës për të afruar Marco Asension, raportojnë mediat  spanjolle të mërkurën.

25-vjeçari nuk po ka shumë hapësirë në ekipin e drejtuar nga Carlo Ancelottit dhe po e mendon largimin.

Në garë për lojtarin e Spanjës është edhe skuadra e Milanit. Me klubin madrilen, spanjolli ka kontratë deri në qershor të vitit 2023. /abcnews.al/