Noizy merr Çertifikatë Mirënjohjeje në Fier

schedule11:42 - 3 Dhjetor, 2019

schedule 11:42 - 3 Dhjetor, 2019

Reperi shqiptar, Noizy është një nga figurat e njohura të ekranit që asnjëherë nuk është menduar dy herë kur bëhet fjalë për të ndihmuar të tjerët.
Shpesh ai bën bamirësi dhe këtë e tregoi edhe pak ditë më parë, pasi u gjend në mes të njerëzve që kishin nevojë.

Reperi gjithashtu ka dhënë ndihmë të veçantë edhe për personat me aftësi të veçanta.

Së fundmi ai ka qenë në Fier ku ka marrë edhe një Certifikatë Mirënjohjeje për kontributin që ka dhënë  ndër vite.
Lajmin e ka bërë të ditur reperi nëpërmjet një postimi në Instastory.

Gjatë vizitës në Fier ai ka takuar edhe persona me aftësi të kufizuara dhe ka biseduar me ta./abcnews.al