Noizy arrin 1 milion ndjekës dhe merr çmim nga “Youtube”

schedule21:05 - 30 Mars, 2021

schedule 21:05 - 30 Mars, 2021

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm, i cili prej vitesh ka realizuar shumë këngë të cilat janë kthyer menjëherë në hite.

Për punën e bërë deri tani, 34-vjeçari është shpërblyer me një dhuratë nga platforma “YouTube”.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Noizy përmes një postimi në “Instastory”.

“Faleminderit për një million abonues”, ka shkruar ai./abcnews.al