“Një nënë e lumtur rrit fëmijë të lumtur”, mesazhi i Rudina Dembacaj në Style Star

schedule22:00 - 13 Maj, 2022

schedule 22:00 - 13 Maj, 2022

Sakrifica e bërë nga Entoleta e cila ka familjen në Gjermani dhe ka ardhur për të konkurruar në Style Star ka frymëzuar Rudina Dembacajn. Aktorja e cila ishte e ftuar speciale në puntaten e 10 dha një mesazh të fortë.

Rudina: Ke dy fëmijë Entoleta?

Entoleta: Po…

Rudina: Të përgëzoj jashtëzakonisht shumë. Një nënë e lumtur rrit fëmijë të lumtur. Nëse do hiqje dorë nga ëndrrat e tua jam e sigurt që nuk do u jepje fëmijëve të tu një mesazh. Nëse do të kishte 1 mijë pikë do të jepja 1 mijë pikë. /abcnews.al