Nis pushimet më burrin në Maldive, fansat kritikojnë Belen Rodriuguez

schedule20:30 - 15 Prill, 2021

schedule 20:30 - 15 Prill, 2021

Belen Rodriguez ka marrë disa ditë pushimi për të shijuar fundin e pritjes së ëmbël. Ajo nuk ka nguruar të postojë edhe disa foto në rrjetet sociale, por që nuk janë pritur mirë nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Belen (@belenrodriguezreal)

Sipas tyre, Belen po tregohet e padrejtë duke shpenzuar paratë e saj në një vend luksoz kur pandemia akoma nuk ka ndaluar dhe njerëzit ndihen të lënduar nga fotot e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Belen (@belenrodriguezreal)

Ndërkohë nuk ka munguar as përgjigja e bukuroshes, e cila ka thënë: “Rregullat nuk i shpik unë, ikëm aty sepse na lejuan. Dua të shijoj për qejfin tim disa ditë pushimi para se të lind”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Belen (@belenrodriguezreal)

Gjithashtu, gjatë këtyre pushimeve Belen por realizon edhe disa foto me rroba banjo për linjën që ka krijuar bashkë me motrën e saj./abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria Belen (@belenrodriguezreal)