“Ngacmoi seksualisht nxënësen”, Gjykata e Fierit lë në burg mësuesin

11:55 | 14/02/202011:550

Gjykata e Feirit ka lënë në burg mësuesin Agron Vego i denoncuar për ngacmim seksual ndaj  nxenësës.

Bego ishte mësuesnë shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa”, në Fier,  dhe  denoncimi për të është bërë në emisionin investigativ “Stop”.

Mësuesi i ofrohej nxënëses ta ndihmojë me mungesat, në këmbim të intimitetit dhe e këshillonte se nuk duhet të bëjë seks me bashkëmoshatarë, sepse ata nuk dinë të bëjnë seks./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono