Në ditëlindjen e djalit, Milot Rashica zbulon gjininë e fëmijës së dytë

schedule22:35 - 27 Maj, 2021

schedule 22:35 - 27 Maj, 2021

Futbollisti i skuadrës Werder Bremen, Milot Rashica bashkë me bashkëshorten dhe djalin po qëndrojnë momentalisht në Kosovë.

Çifti kanë organizuar festë përrallore me rastin e ditëlindjes së parë të djalit, Tianit dhe sigurisht nuk kanë nguruar të ndajnë pamje në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Në një video, Miloti dheBelkiz treguan se gjatë kësaj feste kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës së dytë, që është djalë.

@tian.rashica A je gati të bëhesh vëllai i madh”, ka shkruar bashkëshortja e Rashicës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta, ku padyshim të gjithë kanë uruar çiftin./abcnews.al