Ndarja nga jeta e avokates së njohur, përlotet Ardit Gjebrea: Duhet ta kishim pirë një kafe të fundit

schedule11:57 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 11:57 - 1 Dhjetor, 2022

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar për ndarjen nga jeta të avokates së njohur, Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej me çështjet civile.

Përmes një foto të postuar në Instastory, ai është shprehur shumë i trishtuar pafund dhe do të donte që të kishin pirë një kafe të fundit bashkë.

Lexo edhe: Ndahet nga jeta avokatja e njohur, kolegu i saj përlot me reagimin

Më tej, Arditi ka theksuar se Denisa ishte avokatja e tij e parë.

I trishtuar pafund jam sot për ikjen tënde kaq shpejt, po nje kafe te fundit ta kishim pire e tè qeshnim!

Do te te kujtoj gjithmone per energjine, humorin tend, per optimizmin dhe deshirèn per jete.

Avokatja ime e parè – Denisa!”, ka shkruar Gjebrea.

Kujtojmë që Denisa Daka vuante prej shumë kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe kishte nevojë për transplant të palcës./abcnews.al