Mos i bëni! Gratë zbulojnë gabimet që kryejnë burrat në shtrat

schedule22:30 - 14 Tetor, 2022

schedule 22:30 - 14 Tetor, 2022

Pas vitesh eksperienca të ndryshme me të dashuruarit, femrat zbuluan në mënyrë anonime në një uebsajt se cilat janë gabimet më të mëdha që bëjnë meshkujt në seks dhe ua vrasin plotësisht humorin.

Më shumë se 3000 gra iu përgjigjën pyetjes se cilat janë gabimet më të mëdha që bëjnë meshkujt në seks, prandaj mbani shënime.

– “Kur bëhen shumë të pasjellshëm, pa e diskutuar më parë”.

– “Gjinjtë e mi janë të lidhur me trupin, nuk e kuptoj pse duhet të shtypen thithkat deri në dhimbje….Kjo më vret menjëherë humorin”.

– “Kur i them të vazhdojë dhe të më kënaqë, dhe ai menjëherë shpejton ose ndryshon ritmin”.

Gratë thonë se ndryshimi i shpeshtë i pozicioneve ua vret humorin sepse “ndjehen sikur jam në ferr”, dhe urrejnë që në shtrat të sillen si aktoret porno./abcnews.al