Momente emocionuese në Style Star, Enxhi rikthehet në emision dhe vallëzon me…

schedule22:22 - 20 Maj, 2022

schedule 22:22 - 20 Maj, 2022

Enxhi, një ndër konkurrentët më të zhurmshme dhe të njohura të Style Star 1 është rikthyer edhe një herë në emision, por këtë herë me një mision të ri. Në gjysmëfinale ajo ishte në rolin e opinionistes duke komentuar për veshjet dhe debatet e konkurrentëve.

Enxhi gjithashtu u surprizua nga Choixx i cili e bëri pjesë të performancës së tij me një vallëzim.

/abcnews.al