Milan alarmohet, pas Tonalit një tjetër lojtar dëmtohet me kombëtaren

schedule10:00 - 23 Shtator, 2022

schedule 10:00 - 23 Shtator, 2022

Pas humbjes së Theo Hernandez, Milani po ndjek nga afër situatën e Tonalit dhe së fundmi edhe të Maignan.

Portieri i cili ishte titullar me Francën në ndeshjen përballë Austrisë në Ligën e Kombeve luajti vetëm 45 minuta, pasi ndjeu shqetësim në pulpën e majtë.

Deschamps njoftoi se Maignan nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e ardhshme ndaj  Danimarkës.

Një ditë tensioni me pak fjalë për Stefano Piolin, i cili po shikon se si titullarit po i ikin një e nga një. /f.a/abcnews.al