“Meshkujt nuk mbanin shami në kokë”, veshja e Benardit fut në sherr Ingridin, Dean dhe Entoletën

schedule21:54 - 29 Prill, 2022

schedule 21:54 - 29 Prill, 2022

Sfilata e Benardit shkaktoi shumë debate në Style Star në ABC. Konkurrentët akuzuan Benardin se nuk i është përshtatur komunizmit duke ardhur me atlete. Debati nisi mes Deas, Ingridit dhe Entoletës.

Pjesë nga debati:

Dea: Kanë pasur dorashka në duar dhe shami në kokë meshkujt në dorë?

Ingrid: Ajo thotë se kam sjellë modernizimin kurse këtij i thua këpucët.

Dea: Ajo ja ka bërë fiks prerjen kostumit.

Ingrid: Edhe ky po.

Dea: Ku shkon me ato pantollona sepse në komunizëm kanë qenë kauboj. Lexoni para se të flisni.

Ingrid: Kauboj është andej nga Meksika.

Entoleta: Ti flet kështu sepse e ke shok./abcnews.al