Merr fund liria e shqiptarit të arratisur, kapet nga policia

schedule20:58 - 17 Janar, 2022

schedule 20:58 - 17 Janar, 2022

Ka zgjatur vetëm pak orë arratia e një shqiptari në Greqi. I riu mundi të largohet nga qelia e një burgu në Akropoli të Greqisë, ndërsa policia shpërndau me shpejtësi fotot e tij dhe nisi ndjekjen.

Lexo edhe: FOTO/ Arratiset nga qelia i riu shqiptar, alarmohet policia në Athinë

Pavarësisht operacionit të arratisjes, ai nuk ka arritur të gëzojë për një kohë të gjatë “lirinë”, pasi autoritetet policore e lokalizuan duke u endur në Petralona dhe i vunë prangat. /abcnews.al/