Merkato e Laçit nis me një rinovim, firmos “xholi” i mbrojtjes

schedule23:01 - 17 Maj, 2022

schedule 23:01 - 17 Maj, 2022

Laçi ka nisur merkaton me një rinovim. Kurbinasit, të renditur në vendin e dytë këtë sezon, kanë nënshkruar me mbrojtësin Rudolf Turkaj.

Autori i golit të fitores ndaj Skënderbeut këtë sezon ka vuajtur nga dëmtimet, por në kampin bardhezi e konsiderojnë pjesë të rëndësishme të skuadrës.

Lezhjani mund të luajë në qendër dhe në të majtë të mbrojtjes dhe do të jetë pjesë e bardhezinjve sezonin e ardhshëm futbollistik. / abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF Laçi (@kflaci.al)