MC Kresha baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës që do vijë në jetë

schedule16:56 - 21 Maj, 2020

schedule 16:56 - 21 Maj, 2020

Këngëtari i njohur MC Kresha do të bëhet baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu do të bëhen prindër të një vajze së shpejti.

Ndërkohë, babai i Erzinës ka publikuar disa foto në Instagram, ku mes të tjerash ka bërë të ditur edhe emrin e mbesës që do lindë.

Kresha dhe Erzina kanë zgjedhur emrin e veçantë Iza për vajzën e tyre.

/abcnews.al