Lulet mbeten trend dhe në vjeshtë: Modelet e fustaneve që do t’i dashuroni

schedule11:42 - 23 Tetor, 2020

schedule 11:42 - 23 Tetor, 2020

Sezoni i vjeshtës dhe dimrit imponon një prani masive të veshjeve shumëngjyrëshe. Dhe, padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin, dhe nuk na mërziten kurrë. Megjithëse, veshjet me printe të luleve i lidhim shumë me verën, në fakt shumë modele më të bukura janë trend i momentit.

Pavarësisht motit të ftohtë dhe netëve të errëta që kemi përpara, ka akoma vend për lule në garderobën e vjeshtës. Për më tepër, mund t’i kombinoni me atlete dhe çizme për një efekt më të plotë. Këto janë disa nga fustanet me printe lulesh më të pëlqyera për sezonin vjeshtë-dimër. /abcnews.al

 

lule xhinse koka