Lajm i trishtë për adhuruesit e Netflix: Largohen nga transmetimi disa filma dhe seriale

schedule08:03 - 28 Nëntor, 2020

schedule 08:03 - 28 Nëntor, 2020

Ka shumë filma dhe shfaqje të shkëlqyera televizive që do të largohen në muajin dhjetor nga platforma Netflix.

Një serial që duket se po shkakton trishtimin më të madh në mes adhuruesve të Netflix është Gossip Girl.

Seriali i dashur The CW do të largohet nga Netflix më 31 dhjetor, por shfaqja ka të ngjarë të ketë një platformë tjetër shumë shpejt.

Disa po spekulojnë që shfaqja mund të shkojë në markën e re të CBS All Açess, Paramount +, e cila fillon në 2021.

Ndërkohë, disa filma që do të largohen nga transmetuesi përfshijnë Heartbreakers, Dr. Seuss ‘The Grinch, Spider-Man: Into the Spider-Verse, An Education, the Back to the Future , ekskluzivitetin e Indiana Jones , The Notebook dhe shumë të tjerë. l.k/abcnews.al