Ky është trendi më i madh i këpucëve të dimrit

schedule17:45 - 20 Tetor, 2021

schedule 17:45 - 20 Tetor, 2021

Çizmet janë një ndër pjesët më të rëndësishëm të garderobës. Me ardhjen e stinës së re, të gjithëve na duhen këpucë me stil që na shpëtojnë nga shiu dhe i ftohti. Këtë sezon, vajzat do t’i thonë “PO” trendit të çizmeve luftarake dhe të trasha.

Gjithçka tregon se ato do të jenë zgjedhja numër 1 për veshjen tonë të përditshme dhe të mbrëmjes. Nuk është rastësi që të gjitha blogerët e modës dhe influencuesit i kanë veshur tashmë, duke na frymëzuar me imazhe të mrekullueshme.

Ato mund të kombinohen me gjithçka dhe të kenë aftësinë për të përmirësuar edhe pamjen më të thjeshtë. Vishini ato me xhinse, pantallona të ngushta, pantallona të gjera dhe sigurisht me mini funde apo fustanet tuaj të preferuar.

mpotakia1

mpotakia2

mpotakia3

mpotakia5mpotakia4

/abcnews.al