Kur është periudha ideale për të bërë muzikë? Përgjigjet Sardi Strugaj

schedule22:59 - 27 Maj, 2022

schedule 22:59 - 27 Maj, 2022

Pjesë e finales së Style Star ishte edhe Sardi Strugaj i cili dhuroi këndoi disa nga hitet e tij duke dhuruar një super atmosferë në studio.

Sardi u shpreh se kjo periudhë është një kohë shumë e zënë për të me projektet e reja që po përgatit për verën dhe për më tej.

“Kam një periudhë shumë të zënë tani me projektet që po përgatis për verën dhe për më tej. Koncertet po shtohen tani. Dita ime është shumë e zënë dhe në çdo moment po i përkushtohem muzikës”- u shpreh Sardi.

A është verë periudha më ideale për të bërë muzikë?- e pyeti Kiara.

“Për mua jo. Për mua është i gjithë viti periudha ideale për të bërë muzikë”- u përgjigj Sardi./abcnews.al