Kthesa e papritur, Partizani tenton transferimin e “ish”-it të Vllaznisë

schedule09:47 - 17 Gusht, 2022

schedule 09:47 - 17 Gusht, 2022

Partizani nuk heq dorë nga braziliani Victor Da Silva, edhe pse ish-lojtari i Vllaznisë ka firmosur dhe është prezantuar në Qipro.

Panorama-Sport shkruan se “Demat e kuq” po negociojnë me Olimpiakos Nikosia për ta marrë Da Silvën.

Vetë lojtari e do kalimin te Partizani dhe tani duhet gjetur një zgjidhje për kontratën. Në kampin e kuq ka optimizëm. / abcnews.al