Kosovë, dështon seanca gjyqësore kundër ish-deputetit të PDK Azem Syla

schedule20:02 - 9 Janar, 2018

schedule 20:02 - 9 Janar, 2018

Në Kosovë ka dështuar seanca gjyqësore ndaj Ish-deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës, Azem Syla pasi mungoi gjyqtarja e rastit në fjalë. Syla bashkë me disa persona të tjerë akuzohen për mashtrim, pastrim parash dhe korrupsion./abcnews.al