“Korça me kë fiton? Më këtë lakuriqin e natës”, Rama rikujton fotot nudo, nxjerr edhe Salianjin

schedule12:10 - 10 Mars, 2021

schedule 12:10 - 10 Mars, 2021

Kryeministri Edi Rama gjatë krahasimit të emrave të kandidatëve të opozitës dhe të Partisë Socialiste këtë të mërkurë ka kujtuar edhe njëherë eksperiencën e tij në plazhin nudo.

Kryesocialisti, mori një më një të gjithë kundërshtarët politikë, duke u nxjerrë foto “të sikletshme”, ku e Salianjit ishte shkrepur në plazh.

Rama me me ironi u shpreh se i kishte hyrë në fushën e tij.

“Korça me kë fiton? Më këtë lakuriqin e natës. Se më ka hyrë edhe në fushën timë duke dalë në plazh. Na turpëroi edhe si kategori,”tha Rama.e.su./abcnews.al