Koha e rinovimeve, Laçi zgjat kontratën me tre vite me portierin Dajsinani

schedule15:08 - 18 Maj, 2022

schedule 15:08 - 18 Maj, 2022

Laçi vijon me rinovimet e kontratave dhe pas mbrojtësit Rudolf Turkaj, të njëjtën gjë ka bërë edhe portieri Dajsinani.

Shtatlarti ka nënshkruar edhe për tre sezone futbollistike dhe kështu do të jetë pjesë e Laçit deri verën e vitit 2025.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF Laçi (@kflaci.al)

Dajsinani ka qenë një nga pikat e forta të bardhezinjve këtë sezon dhe Laçi nuk humbi kohë dhe nënshkroi kontratën e re me portierin kavajas. / abcnews.al