Klevis Balliu në ABC News për të folur rreth protestës së opozitës

schedule18:02 - 29 Janar, 2018

schedule 18:02 - 29 Janar, 2018

I ftuar në Mbrëmje në ABC News, deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ka folur rreth protestës së organizuar nga opozita. Sipas tij, protesta ishte një nga më masivet në Shqipëri dhe kishte një mesazh drejtuar kundër qeverisë./abcnews.al