Kjo triko është fiksimi më i ri i vajzave të modës

schedule11:14 - 14 Tetor, 2021

schedule 11:14 - 14 Tetor, 2021

Ndërsa i afrohemi dimrit, trikoja bëhet miku ynë më i mirë dhe natyrisht, investimi i ardhshëm. Është një pjesë shumë elegante dhe praktike dhe vajzat e modës e dinë që do të bëhet një pjesë e tendencave. Ky është rasti i trikos së bardhë nga Valentino, e zbukuruar me pendë të holla.

Ne e pamë për herë të parë në pasarelën e Vanlentino Vjeshtë/ Dimër 2021 dhe që nga momenti i parë, ajo spikati. Nga njëra anë, nuk ka asgjë që duket aq elegante sa një triko e bardhë për dimrin. Nga ana tjetër, kjo shtesë moderne e bën atë të parezistueshme.

Kjo është arsyeja pse shikojmë që ndikuesit më të mëdhenj në botë po e veshin, secila në mënyrën e vet.

/abcnews.al