Këto janë atletet më trendi të 2021!

schedule17:37 - 3 Janar, 2021

schedule 17:37 - 3 Janar, 2021

Dimri është sezoni ku të gjithë vajzat preferojnë të veshin çizme dhe këpucë. Por nëse ju jeni nga ato që preferoni të vishni atlete, jeni duke lexuar artikullin e duhur.

Ne ju kemi sjellë disa nga modelet e atleteve që janë më trendi këtë sezon dimri. Ato do ju garantojnë një pamje fantastike, do të ndiheni shumë ngrohtë, madje dhe në temperatura minus. Shihni fotot më poshtë./e.b-abcnews.al

l