Këngëtarja shqiptare tregon se çfarë do të bënte po ta tradhëtonte bashkëshorti

schedule18:10 - 17 Shtator, 2021

schedule 18:10 - 17 Shtator, 2021

Rep-artistja e njohur shqiptare, Gjira, është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan herë pas here foto nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Së fundmi, ajo u ka dhënë mundësi ndjekësve të pyesin në lidhje me atë se çfarë do i bënte nëse do i ndodhte ndonjë gjë. Një nga pyetjet e parashtruara kishte të bënte me jetën personale, atë se si do vepronte nëse do të tradhtohej nga partneri.

“Nëse e zë bashkëshortin tënd duke iu tradhtuar?”, ka qenë pyetja drejtuar artistes.

Hmm. Nuk e di përse mos me e ndëpre më mirë lidhjen po me tradhtu? Një lidhje nuk është burg, kushdo që nuk është i lumtur, le të gjejë zgjidhjen për të sqaruar pakënaqësitë personale ose të ndahet. Asgjë nuk shkon me zor, ndarjet nuk janë fundi i botës për mua meshkujt që kanë nevojë të tradhtojnë nuk janë burra që i duhen një femrës në jetë”, u përgjigj Gjira./abcnews.al