Këngëtarja e njohur: Humba ndjekësit sapo ndryshova stilin, njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

schedule14:59 - 24 Shtator, 2021

schedule 14:59 - 24 Shtator, 2021

Këngëtarja e re, Billie Eilish ka reaguar lidhur me reagimet e publikut për ndryshimin e kryer së fundmi në pamjen e saj. Ajo e konsideron të padrejtë që disa fansa presin që ajo të mbetet gjithmonë e njëjtë, qoftë në muzikë apo zgjedhje personale në stil.

Para publikimit të albumit të saj të fundit, “Happier Than Ever”,19-vjeçarja bëri debutimin e saj me një pamje të re, me flokë bionde dhe rroba më provokuese. Duke folur për revistën ELLE, këngëtarja tha se humbi mijëra ndjekës në Instagram për shkak të rinovimit të saj estetik.”Njerëzit i mbajnë këto përshtypje dhe kanë një lidhje, por është shumë njerëzore. Kam humbur 100,000 ndjekës vetëm për shkak të gjoksit tim. Njerëzit kanë frikë nga gjinjtë e mëdhenj”, tha ajo duke qeshur.

Ajo shpjegoi gjithashtu se vendosi të lyejë flokët bionde në mënyrë që të eliminojë fijet e saj të gjelbra dhe të jetë më në harmoni me publikun.

“Nuk kisha ndërmend t’i bëja të tjerët të mendonin ndryshe për mua. Kisha një ngjyrë dhe humor të ndryshëm të flokëve. Unë doja që ky album të kishte vulën time. Një ditë tjetër, unë postova një video kur kisha flokë të gjelbërta dhe pashë njerëzit të thoshin, ‘më mungon ky Billy, Billy me flokë të gjelbra’. Unë jam akoma i njëjti person”, tha ajo./abcnews.al