“Kam qenë i lidhur me motrën e Arjan Çanit”, deklarata e papritur e Soni NRG që i habiti të gjthë

schedule11:12 - 15 Janar, 2021

schedule 11:12 - 15 Janar, 2021

Prej vitesh, Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare.

Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngjesit, ai ka rrëfyer gjithçka nga fillimet me grupin The Dreams dhe deri tek marrëdhëniet me vajzat e famshme të showbizit.

LEXO EDHE: “Me Bleonën pinim kafe”, Soni NRG tregon të shkuarën me vajzat e njohura: Si ka qenë Elvana në fillime

Në një moment, i pyetur nga moderatori Alban Musa nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje dashurie me një vajzë të njohur, ai e ka pranuar. Madje ka deklaruar me plot humor se bëhet fjalë për motrën e Arjan Çanit, por që më pas është shprehur se e gjitha kjo ishte në kuadër të shakas, pasi moderatori nuk ka motër.

Kam pas marrëdhënie me një vajzë që nuk është e përfshirë drejtpërdrejt te showbizi, por vëllai i saj është i njohur. Femra me të cilën unë kam kaluar shumë mirë, mbi 3-4 vjet lidhje është motra e Arjan Çanit.”, ka thënë Soni. l.k/abcnews.al